• Hakkımızda
  • Misyon & Vizyon
  • İletişim

Her türlü boruların (betonarme, çelik, hdpe, vb.) Otoyol-Demiryolu geçişlerinde, çevresel koşulların açık kazıya müsaade etmediği kritik noktalarda, değiştirilemez mevcut üst yapıların zarar görmeden boru geçişlerinin yapılmasında ve derin kazılarda yükset maliyetleri bertaraf ettiği için YATAY DELGİ (BORU SÜRME) günümüz alt yapı çözümlerinde her geçen gün daha önemli bir yer tutmaktadır.

ATAN İNŞAAT sektörde altyapı ve YATAY DELGİ (BORU SÜRME)-BORİNG konularında ithiyaçlara cevap verecek bilgi birikimi, uzman mühendis kadrosu, ekip ve ekipmanları ile
bir değer ve çözüm noktası olmuştur.

* Ø 100mm. - Ø 300mm. Çapları arasındaki delgileri BOHRTEC BM-150D makinesi ile yapmaktayız.
2 m. çapında itme çukuruna yerleşebilen, nokta atışı yapabildiğimiz bu makine ile hassas eğim ve doğrultuları yakalayabilmekteyiz. Hassas geçişlerde Pilot Delgi'yi sağladıktan sonra geçişi American Auger Boring makinesi ile Ø900mm. 'ye kadar büyütebilmekteyiz. Bu teknoloji ile önemli bir farklılık oluşturmaktayız.

*Ø 300mm. - Ø 900mm. Çapları arasındaki çelik boruları AMERİKAN AUGER marka BORİNG makinesi ile sürmekteyiz.

*Ø 1000mm. – Ø4400mm ' ye kadar çaplarındaki betonarme ve çelik boruları klasik boru itme yöntemi ile sürmekteyiz. Bu geçişler için geliştirdiğimiz Exkavatör-Konveyör makinesi ile beden gücünü minimize etmiş olduk. Ayrıca çok daha büyük çaplar için kullandığımız ve geliştirdiğimiz Mini Exkavatör ile kazı hızını önemli ölçüde arttırdık.

2002 Yılından buyana İBB Alt yapı Hizmetleri Müdürlüğü , İSKİ, TCK, DSİ, İLBANK gibi önemli kuruluşlar bünyesinde pek çok bölgede atık su, yağmur suyu ve içme suyu borularını; Karayolu, Otoban, TCDD hattı ve açık kazı yapılamayan güzergahlardaki yatay geçişleri başarıyla gerçekleştirdik.

 

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Gelişen ve değişen teknolojileri ülkemiz imkanları ile birleştirerek maximum verimlilik, istihdam, artı değer oluşturmak ve ekonomik çözümler bulmak

Vizyonumuz

Üstlenilen işlerde hep yapıcı, dürüst, temiz ve beğenilen işler çıkartmak paylaşmak, örnek olmak başlıca hedeflerimizdir.

iletişim

Atan İnşaat Merkez Ofis Merkez Mah. Osmanpaşa Cad.
Himmet Sok. No: 12/8 Kağıthane / İSTANBUL
Tel: +90 212 321 30 41
Email: info@ataninsaat.com.tr

Photography

Vestibulum at hendrerit ipsum. Fusce sit amet nibh velit, vel accumsan justo. Sed mi ligula, pellentesque varius pretium et, bibendum non metus. Vestibulum vitae libero tortor, eu ullamcorper urna. Duis aliquam risus eu orci tristique non dictum sem feugiat. Nullam leo nibh, iaculis ac commodo ut, elementum vel tellus. Nunc vehicula, mi non pharetra condimentum, magna tellus rutrum quam, sit amet ultricies enim ipsum vitae urna. Etiam ac arcu velit, in sagittis tortor.

Aliquam augue tellus, accumsan ut eleifend vitae, vehicula sed nulla. Nam vel orci risus, in imperdiet turpis. Ut aliquam tortor vitae augue ultricies hendrerit. Vivamus vel gravida lectus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Quisque elit tellus, eleifend ut fringilla quis, venenatis vel velit. Suspendisse quis interdum lorem.